Агропромислова група компаній «Дніпровська» отримала від ЄБРР $5 млн на інвестиційний проект в Дніпропетровській області

Європейський банк реконструкції й розвитку (ЄБРР) виділив українському виробникові курячого м’яса агропромисловій групі компаній «Дніпровська» (Нікопольський район, Дніпропетровська область) кредит у розмірі $5 млн на будівництво бойлера на біомасі.

Агропромислова група компаній «Дніпровська» реалізує даний енергоефективний проект в Нікопольському районі Дніпропетровської області, на одному зі своїх виробництв м’яса птиці.

Дніпропетровське інвестиційне агентство сприяє в реалізації даного проекту, з перших його етапів.

Цікавою є технологія, яку обрало підприємство для свого проекту – паровий бойлер на біомасі, тобто на відходах основного виробництва.

«Об’єкт зменшить споживання води на 60% і забезпечить п’ятиразове скорочення споживання природного газу. Після введення в експлуатацію котел забезпечить скорочення викидів вуглекислого газу на 9 300 тонн на рік», ― йдеться в повідомленні ЄБРР.

Крім того, банк додатково виділив компанії $850 тис. грантових коштів у рамках програми «Центр фінансування й передачі технологій пом’якшення кліматичних змін», що працює в Україні з минулого року.

Довідково:

Агропромислова група компаній «Дніпровська»  є одним з найбільших виробників курячого м’яса в Україні, а також займається переробкою насіння олійних культур.