Дніпропетровщина – це сучасне бізнес-середовище, сприятливе для розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності. Завдяки діловій активності територіальних громад та представників бізнесу тут постійно генеруються нові можливості для інвестування.

У 1 кварталі 2021 року до Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) звернулися представники бізнесу 2 громад регіону.

«Проєкт розробки родовища залізистих гематитових кварцитів» пропонується до реалізації спільно з ТОВ «Схід Руд Трейд» на території Новолатівської ТГ. Загалом, балансові запаси кварцитів у громаді складають більше ніж 1 мільярд тонн. Зазначена гірська порода широко використовується у різноманітних галузях – як будівельний матеріал для автомобільних доріг, залізничних шляхів та капітального будівництва, сировина для металургійної промисловості тощо.

Верхньодніпровська ТГ є інвестиційно привабливою завдяки місцевим преференціям для провідних секторів економіки. Ставки оренди й податку на землі промисловості, рекреації та сільського господарства є найнижчими в регіоні та складають 3% (оренда) і 1-1,5% (податок). Промисловість формує значну частину бюджету, тому для зазначеного сектору встановлено нульову ставку податку на нерухомість.

Скористатись запропонованими преференціями можна при втіленні 2 бізнесових ідей на великих промислових об’єктах – «Будівлі колишнього комплексу свиноферм» та «Заводський комплекс колишнього виробництва кормів», площею 10 000 м2 та 4293 м2. Обидва комплекси мають необхідну інженерну інфраструктуру, під’їзні автомобільні дороги та вигідне логістичне розташування. На даний час об’єкти не функціонують та можуть бути використані для реалізації проєктів у агропромисловому секторі або переробній промисловості.

Детальну інформацію про можливості, доступні для інвесторів на території Дніпропетровського регіону можна отримати у розділі «Інвестиційні можливості».

Більше новин та корисного контенту від DIA ви можете знайти на сторінці у Facebook та у нашому Telegram каналі.