Продовжуючи рубрику «Інвестиційні профілі ОТГ», представляємо Вашій увазі потенціал Апостолівської міської об’єднаної територіальної громади. Конкурентоспроможність території забезпечується підприємствами сільського господарства, промисловості та логістики.

Подальше економічне зростання громада вбачає в наступних пріоритетах:

  • вирощування зернових та олійних культур;
  • перероблення продуктів сільського господарства (молоко та мед);
  • виробництво будівельних матеріалів;
  • послуги зі складського господарства.

Нині Апостолівська ОТГ органічно пов’язана із сільським господарством, адже територія громади в більшості — це родючі землі. Значна частина підприємств спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур. Тут також культивують ячмінь на солод, ріпак олійний, просо та жито.

Крім традиційного для громади вирощування, значна увага приділяється розвитку переробної галузі та машинобудування:

  • ТОВ «Агро-Мілк»; ПП «Альянс-Престиж» — перероблення молока, виробництво масла та сиру;
  • ТОВ «Альваріум Україна»; «Смак Меду» — перероблення і продаж продуктів бджільництва;
  • ПП «Сігма» — виробництво нерафінованих/рафінованих олії та жирів.
  • ТОВ «Апостолівагромаш» — виробництво сільськогосподарської техніки (польові катки, культиватори, дискові борони), насосів різних типів; ремонт та технічне обслуговування.

Два зернових елеватори, що належать ТОВ «Апостолове-Агро» і розташовані біля залізничних станцій у м.Апостолове та с.Жовте, забезпечують можливість підприємцям здійснювати з/д завантаження із потужністю 500 та 300 тонн на добу відповідно.

Наявність природних ресурсів та інфраструктури забезпечує розвиток галузі видобування. В Жовтокам’янському кар’єрі, що діє на території громади, ПАТ «Кривий Ріг Цемент» здійснює промисловий видобуток вапняків та глини.

З метою подальшого розвитку, громадою пропонуються проєкти зі створення тваринницького комплексу та виробництва олії, а також 35 га вільних земельних ділянок різного цільового призначення для реалізації бізнесових ідей.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі громади за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.