Сучасні загальносвітові тенденції все більше формують попит на готелі, що знаходяться поодаль від густонаселених міст. Додатковою перевагою такого розташування є можливість провести час наодинці з природою, відпочити на свіжому повітрі з сім’єю та відновити свій емоційний стан.

Експерти підтверджують початок відновлення готельної індустрії України починаючи з кінця 2020 року. Посеред інших місць відпочинку, заміські готелі змогли успішно пережити локдаун та «закрити сезон» з прибутком, продовживши свою діяльність.

Дніпропетровська область добре відома своїми мальовничими локаціями, де розташовані заміські готелі та комплекси відпочинку.

На території Раївської ТГ, у затишній місцевості за межами с. Воронове знаходиться об’єкт, що пропонується потенційним інвесторам для створення заміського бутік-готелю на березі р. Дніпро.

Двоповерхова будівля площею 650 м2 облаштована 6 великими номерами, де одночасно можуть розташуватись до 15 осіб.

Територія загальною площею 8,2 га засаджена хвойними деревами та ідеально підходить для прогулянок на свіжому повітрі. Додатково тут можуть бути облаштовані альтанки й місця для барбекю.

На береговій лінії площею 58 соток та протяжністю у 350 метрів є причал і пірс для яхт та катерів, а також елінг для їх зберігання, отже дістатись сюди з м. Дніпро можливо менш ніж за годину як автомобільним транспортом, так і водним.

Деталі даної інвестиційної пропозиції доступні за посиланням.

Більше новин та корисних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.