Структура економіки Царичанської громади складається з рослинництва, ягідництва, вирощування крупної рогатої худоби та свиней, а також виробництва молока, молочної продукції та продуктів харчування.

На території громади розташовано 164 підприємства, установи та організацій, з них сільськогосподарський сектор – 57 підприємств, переробка та сектор послуг – 107 підприємств.

Унікальністю громади є діяльність на її території ТОВ «Алкогольно-безалкогольного комбінату “Дніпро”». Це підприємство з піввіковою історією, основна діяльність якого сконцентрована на виробництві алкогольних та безалкогольних напоїв. ТОВ «АБК Дніпро» випускає авторський алкогольний напій ТМ «Al Capone», традиційний коньячний напій ТМ «Перший український», натуральні виноградні вина ТМ «La Cantina», а флагманом підприємства є лінійка горілок і настойок ТМ «Петриківська».
Гідне місце відведено мінеральним природним лікувально-столовим водам ТМ «Царичанская», ТМ «Петриківська», ТМ «Кристал». Сьогодні підприємство, не припиняє створення нових продуктів: сидр ТМ «Bravo», настойка на травах «Gelbe bitter» і «Rubin bitter», коньяки ТМ «Наполеон Шарль Луї». АБК Дніпро – це інноваційна класика в алкогольно-безалкогольному виробництві. Підприємство активно вибудовує дистриб’юторську мережу та вже має своє представництво в КНР.

 

 

 

 

 

 

Переробна промисловість громади представлена – ПрАТ «Царичанський завод мінводи», ПАТ «Комбінат «Придніпровський» Царичанський молочний цех.

Царичанська ОТГ є привабливою територією для розвитку рекреаційних зон, цьому сприяє наявність природних ресурсів: родовище лікувальної мінеральної води «Царичанська», родовище лікувальних грязей та річка Оріль. Також в громаді знаходиться  мережа природно-заповідного фонду, що представлена  двома природно-заповідними зонами – урочище «Лелія» біля с.Турове (40 га) та озеро «Довге» біля с.Бабайківка (22 га). Віддаленість від промислових центрів та наявні ресурси дозволяють громаді розвивати такі напрямки як велотуризм, автокемпінг, водний туризм.

Підприємства громади в галузі рослинництва:

Пріоритетними напрямками розвитку громади є:

  • переробка сільськогосподарської продукції;
  • тваринницька галузь,
  • послуги зі складського господарства,
  • рекреаційні зони та туризм.

Для започаткування сільськогосподарського виробництва та переробки сільськогосподарської продукції громадою пропонуються 67 га вільних земельних ділянок.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.