Нивотрудівська сільська об’єднана територіальна громада створена у 2015 році в числі перших 15 ОТГ Дніпропетровської області. Тут мешкає майже 5 тисяч жителів.

Сьогодні ефективність економічної структури ОТГ значною мірою обумовлена активною діяльністю сільськогосподарських підприємств як в галузі рослинництва, так і тваринництва.

Найбільше підприємство-латифундист в громаді – ПОГ «Добробут», земельний банк якого становить 4212 га, спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур.

Також в громаді діє розгалужена мережа фермерських господарств, що культивують майже всі види агрокультур, з особливим акцентом на: соняшник, озиму пшеницю, ріпак олійний, ячмінь, кукурудзу на зерно та жовтий горох.

Тваринницький комплекс представлено свинарством й розглядається як стратегічно важлива галузь у загальній структурі сільськогосподарського виробництва громади.

Розведенням свиней та виробництвом свинини на території громади займається ТОВ «Стронг-Інвест» – флагман одного з провідних агрохолдингів України KSG Agro, що працює за принципом вертикальної інтеграції. Агрохолдинг входить до ТОП-10 виробників свинини України. Конкурентна перевага підприємства – розведення свиней на основі високоякісної датської генетики. Загальне поголів’я підприємства становить 60 тис. голів, а маточне – 4,5 тис. В процесі розведення, утримання та виробництва забезпечуються як вітчизняні норми, так і жорсткі норми ЄС.

Свинокомплекс компанії складається з понад півсотні сучасних корпусів технологічного призначення, в яких за новітніми технологіями виробляють високоякісну свинину. Щорічна потужність – 10 тис. тонн.

Крім того, ТОВ «Стронг-Інвест» забезпечує промисловий розвиток громади, завдяки виробництву комбікормів.

Комбікормовий завод підприємства з виробничою потужністю 150 тонн на добу функціонує для задоволення потреб свинокомплексу у відгодівлі свиней. Підприємство виділяє виробництво комбікорму як важливу ланку в вертикальній інтеграції компанії.

Підприємство на постійній основі інвестує в модернізацію виробництва. Цього року було спрямовано 26,2 млн грн на будівництво відгодівельного цеху для поросят і маточника для свиноматок, а також запуск нової дискової зернової дробарки, виробництва датської компанії SKIOLD.

Подальший розвиток громада вбачає в поглибленому розвитку свинарства та рослинництва.

Для реалізації бізнес-ідей громадою пропонується 1 об’єкт нерухомості, загальною площею 500 м2.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.