Девладівська сільська територіальна громада знаходиться на південному-заході Дніпропетровської області. Наявність залізничної станції та розташування вздовж національного маршруту, сприяє створенню логістичної інфраструктури, що з’єднанує одночасно декілька великих міст – Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське та Нікополь. Територія є родовищем граніту, піску та нікелевих руд. Громада націлена на підвищення власного іміджу як території привабливої для інвестування і співробітництва.

Місцева економіка базується на сільськогосподарському виробництві. Економічний потенціал насамперед полягає у покращенні умов розвитку сільського господарства й диверсифікації сільськогосподарських культур, дотриманні стандартів вирощування рослин, відновленні розведення тварин, зокрема рибництва, відродженні традиційного   бджільництва,   садівництва, а також розвитку підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

У Девладівській ТГ діє 78 суб’єктів сільського господарства. Діяльність їх зосереджена в основному на вирощуванні продукції рослинництва. Підприємствами з найбільшим банком землі, що спеціалізуються на вирощуванні зернових, бобових і насіння олійних культур є: СТОВ “МАЯК”, СФГ “Людмила”, ФГ “СОБОЛЬ С-Л”, СФГ “Велич”,  ФГ “Прибуткове”, СФГ “Росава”, ФГ “Житниця Агро”, СФГ”ДОН”.

Унікальним є ФГ “АСТРОН”, що спеціалізується не лише на вирощуванні зернових, а й на вирощуванні конопель, пряних, ароматичних і лікарських культурах. Також на території вирощують овочі і баштанні культури: ФГ “ЮМІС”, ФГ “АІР”, СТОВ “МАЯК”, ФГ “Вирій”.

Послуги зі зберігання та сертифікації агропродукції в громаді надають два елеватори: “Девладівський” з потужністю одночасного зберігання 25 тис. тонн і “Кернел елеватор Девладове” – 63 тис. тонн.

Тваринництво представлено підприємствами, що вирощують свійську птицю, ВРХ молочних порід та займаються розведенням свиней: ТОВ “Зерно”, ФГ  “Людмила” ФГ “Зав’ялівка”, ФГ “Долина”, ФГ “Злата Калина”, ФГ “Салют”, ТОВ “ЮЖНЕ”.

Тут, у долині річки Саксагань,  знаходиться Макортівське водосховище, площа водного дзеркала становить 1300 га та об’єм 57,9 млн м³.  Використовується для питного та промислового водопостачання. Частково – в рекреаційних цілях. Також наявні 34 ставки загальною площею 222,9 га, де ТОВ “КРИВОРІЖРИБА”, ТОВ “ГАВАНЬ ДСІ” здійснюють діяльність у галузі прісноводного рибальства та рибництва.

Громада вбачає свій подальший розвиток у наступних пріоритетах:

  • сприянні залученню вітчизняних та іноземних інвестицій;
  • покращенні якості інфраструктури;
  • благоустрої населених пунктів ТГ;
  • створенні екологічно безпечного середовища;
  • створенні належних умов для реалізації навчального та творчого потенціалу жителів громади;
  • підвищенні рівня життя населення та підтримці його зайнятості й активності;

З метою залучення інвестицій громадою пропонуються 4 земельні  ділянки площею 58,5 га та 1 об’єкт нерухомості.

Детальну інформацію про цей край та його особливості можна отримати в Інвестиційному профілі ТГ.