Молокопереробний завод, тваринницький комплекс, складські  приміщенняпропонуються для стратегічних інвесторів, які мають намір реалізувати проєкти з перероблення молока або розміщення великотоварного чи промислового виробництва, а також відкриття логістичного центру.

Зазначені об’єкти розташовані у Межівській селищній ОТГ, яка є однією з найбільш активних громад, як регіону, так і України. До складу громади входить 30 населених пунктів загальною площею 630 км² та чисельністю населення понад 15 тис. осіб. Земельний фонд громади налічує 58 тис. га із яких 56 тис. га  ̶  це сільськогосподарські угіддя. Інформацією щодо наявних та інвестиційних земельних ресурсів Межівської громади можна переглянути на онлайн платформі ArcGIS

Наразі DIA формує «Каталог великих об’єктів промислової нерухомості», з якими можна ознайомитись на інвестиційному порталі. Крім того, інтерактивна мапа DIA пропонує понад 30 об’єктів нерухомості, що можуть бути використані для створення нового виробництва чи іншого виду господарської діяльності у Дніпропетровському регіоні.

Якщо Ваше підприємство зацікавилось об’єктами нерухомості та бажає стати інвестором або партнером, запрошуємо до співробітництва. Персональний менеджер проєктів ─ Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.

Об’єкти нерухомості – це майнові комплекси типу «Brownfield» та вільні приміщення, що можуть бути надані в оренду чи передані у власність для потенційних інвесторів з метою реалізації інвестиційних проєктів.