Представляємо до Вашої уваги оновлену редакцію каталогу інвестиційних проектів регіону 2019 року (українською, російською, англійською мовами) за пріоритетними напрямками:

Каталог проектів містить стислу інформацію, необхідну для аналізу основних показників реалізації проекту, таких як: оцінка ефективності (NPV), прибутковості (PI), власна норма прибутку (IRR), період окупності (РР). Також вказуються наявні ресурси компанії, необхідний інвестиційний капітал, механізми співробітництва, технічні параметри та ін.

Кожен проект є унікальним, як наприклад проект зі створення авіаційно-вантажного хабу, що дозволить збільшити транзитні вантажопотоки через Дніпровські повітряні ворота та відкрити нові можливості для успішного розвитку бізнесу.

Якщо Ваше підприємство зацікавлене в розширені виробництва та бажає залучити інвестора або партнера до співпраці, має відповідні інвестиційні проекти, запрошуємо Вас до заповнення «Картки проекту» яку можна завантажити за посиланням та надіслати на електронну адресу: savran.dia@gmail.com, телефон для довідок: 056 742 86 34, особа для контактну: Галина Савран.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, незабаром будуть оновлення каталогу Інвестиційних пропозицій 2019 року.