Дніпропетровським інвестиційним агентством (DIA) оновлено Каталог інвестиційних пропозицій регіону 2019 року (українською, російською, англійською мовами), який розміщено на інвестиційному порталі в розділі «Інвестиційні пропозиції»,  за наступними сферами:

Потенційним інвесторам запропоновані території, для розміщення нішевих напрямків виробництва у промисловому, аграрному та будівельному секторах економіки, які враховують потенціал споживання внутрішнього ринку, експорт/імпорт та наявну інженерну/транспортну інфраструктури. Також, окремі напрямки для інвестування сформувалися відповідно до запитів вітчизняних компаній, які ініціювали власні проектні пропозиції та зацікавлені в залучені кредитних ресурсів або компаній інвесторів.

Пріоритетів для інвестування в сфері АПК, машинобудування та будівництва значно більше, ніж показано у пропозиціях. Ми запрошуємо до співпраці щодо вивчення ринку, інфраструктури, кадрового потенціалу, наявної сировини та партнерів, з метою реалізації інвестиційних пропозицій.

Якщо Ваше підприємство зацікавлене в розширені виробництва та бажає залучити інвестора або партнера до співпраці, має відповідні інвестиційні пропозиції, запрошуємо Вас до заповнення «Картки пропозиції», яку можна завантажити за посиланням та надіслати на електронну адресу: savran.dia@gmail.com, телефон для довідок: 056 742 86 34, особа для контактну: Галина Савран.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що DIA презентує оновлений розділ «Інвестиційні проекти» регіону.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, незабаром буде оновлено інтерактивну інвестиційну карту Дніпропетровської області у відповідності з проектами та пропозиціями.