DIA презентує оновлену інтерактивну інвестиційну карту регіону

Дніпропетровське інвестиційне агентство представляє Вашій увазі оновлену інтерактивну карту інвестиційного порталу області, яка є електронним відображенням інвестиційного потенціалу регіону та містить докладну інформацію про об’єкти інвестування:

  • земельні ділянки типу «Greenfield» та «Brownfield»;
  • інвестиційні проекти та пропозиції за сферами;
  • об’єкти нерухомості.

Потужна веб-платформа інвестиційного порталу дозволяє комплексно оцінити інвестиційний потенціал регіону, оглянути наявну інвестиційну інфраструктуру, ознайомитися з конкурентними перевагами громад. Для навігації Картою розроблено спеціальні фільтри, які допомагають швидко сортувати і знаходити потрібний об’єкт для інвестування.

У розділі «Земельні ділянки» представлені всі земельні пропозиції громади та бізнесу. При виборі необхідної земельної ділянки, можна переглянути її загальну площу, форму власності/користування, цільове та функціональне призначення.

В інвестиційних проектах та пропозиціях міститься інформація від вітчизняних компаній, які зацікавлені працювати з інвесторами та прагнуть вийти зі своєю продукцією на зовнішні ринки чи розширити ці ринки. На карту нанесено місце розташування пропонованого об’єкта та коротко зазначено назву, ініціатора проекту, суму інвестицій. Більш детальну характеристику можна переглянути безпосередньо у карткі проекту/пропозиції, де інформацію структуровано так, що інвестор в повному обсязі отримає уявлення про стан об’єкта, функціональне призначення, підведення комунікацій, логістичну інфраструктуру, а також умови, на яких може відбутися залучення інвестицій.

Якщо Ваше підприємство зацікавлене в розширені виробництва та бажає залучити інвестора або партнера до співпраці, має відповідні інвестиційні пропозиції, запрошуємо Вас до заповнення «Картки проектів», яку можна завантажити за посиланням та надіслати на електронну адресу: savran.dia@gmail.com, телефон для довідок: 056 742 86 34, особа для контактну: Галина Савран.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що DIA презентує оновлені розділи «Інвестиційні проекти»  та «Інвестиційні пропозиції» регіону .

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, незабаром буде оновлено розділ нерухомості на веб-платформі інтерактивної інвестиційної карти Дніпропетровської області.