Для розміщення виробництва пропонується промислово-адміністративна будівля

В каталозі великих об’єктів промислової нерухомості чергове доповнення ─ це промислово-адміністративна будівля із забезпеченою інженерною інфраструктурою для розміщення виробництва у м. Жовті Води, Дніпропетровської області.

Зазначений об’єкт нерухомості знаходиться у власності ТОВ «Iнженерна компанiя «КРІПТО». Його виробничі площі становлять понад 10 000 м², а також адміністративні та побутові приміщення (3 поверхи), загальною площею 3 786 м², що живляться від власної трансформаторної підстанції. Часткова реконструкція будівлі була здійснена у 2014 році.

На базі підприємства є можливість створити технокластер, що буде мати розвинутий ринок збуту продукції та виробництво в Україні.

Iнженерна компанiя «КРІПТО» зацікавлена у залученні партнера-інвестора та розглядає такі механізм співробітництва, як:

  • дольова участь;
  • спільне підприємство;
  • довгострокова оренда;
  • продаж частки.

Більш детально з профілем об’єкту нерухомості можна ознайомитись на інвестиційному порталі регіону за посиланням.

Якщо Ваше підприємство зацікавилось об’єктом та бажає стати інвестором або партнером, запрошуємо до співпраці. Персональний менеджер ─ Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.

Довідково:

Основним напрямком діяльності ТОВ «Інженерна компанія «КРІПТО»  ─ є науково-технічна та виробнича діяльність.

У компанії замкнутий цикл будівельного виробництва ─ від проєктування до будівництва, в наявності всі дозвільні документи, будівельна техніка, а також проектно-конструкторський персонал, фахівці та виконавці.