Унікальну здравницю «Солоний Лиман», що на Дніпропетровщині, хочуть перетворити на сучасний курорт європейського рівня. Наразі ведеться пошук інвесторів, які допоможуть модернізувати лікарню.

«Солоний Лиман» – один зі скарбів нашої області, який маємо показати всій Україні. Це ексклюзивний курорт з унікальним мікрокліматом. Хочемо перетворити його на велику рекреаційну зону, де зможуть відпочити та поправити здоров’я мешканці з усієї країни. Наразі шукаємо інвесторів, вже провели перемовини з кількома компаніями. Зокрема, можливість інвестувати у розвиток курорту розглядає австрійська компанія «Masterconcept», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації під час візиту до лікувально-реабілітаційного центру.

У реабілітаційному центрі «Солоний Лиман» лікують захворювання хребта та кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, допомагають відновитися після травм. «Родзинки» курорту – унікальні за складом лікувальні грязі та цілюща мінеральна вода.

«Солоний Лиман» – це загадкове озеро, лікувальні  грязі  та унікальний мікроклімат. Цей курорт – справжня перлина нашої області. У реабілітаційному центрі ми поєднуємо грязелікування з апаратною та медикаментозною фізіотерапією, фізкультурою, масажами. Лікувальний курс відповідає усім сучасним світовим стандартам», – наголосив Ігор Чабаненко, директор КП «Дніпропетровський обласний спеціалізований реабілітаційний центр «Солоний лиман» Дніпропетровської обласної ради».

Центр може одночасно прийняти 340 людей. Щороку у «Солоному Лимані» проходять реабілітацію понад 5 тисяч осіб зі всієї України.

Пошуком потенційних інвесторів займається Інвестиційна рада, яка діє при Дніпропетровській ОДА. За додатковою інформацією слід звертатися за електронною адресою: los.dmytro.oda@gmail.com

З усіма наявними інвестиційними проєктами та пропозиціями регіону у Вас є можливість ознайомитись на Інвестиційній інтерактивній карті Дніпропетровської області за посиланням www.diamap.dia.dp.gov.ua