Дніпропетровський регіон спрощує процедуру інвестування у водне господарство

Інвестиції у сферу водного господарства можна буде здійснити за прозорою процедурою та на рівних умовах. Наразі, розпорядником – Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, формується список водних об’єктів регіону, які розташовані за межами населених пунктів для подальшої передачі їх в оренду через аукціон.

Процес проведення аукціону та контроль за дотримання умов договору здійснюватиме міжвідомча комісія з представників: Облдержадміністрації, Держагентства рибного господарства, Держгеокадастру, регіонального офісу водних ресурсів та сектору Держагентства водних ресурсів України.

На сьогодні визначено 6 об’єктів, які будуть виставлені на аукціон.

Дніпропетровською обласною державною адміністрацією розпочато відбір виконавця земельних торгів – компанії, що  розроблятиме необхідні документи, формуватиме лот та проводитиме аукціон. З умовами визначення виконавця можна ознайомитись за посиланням.

Місце розташування зазначених водних об’єктів можна переглянути на Інтерактивній мапі регіону, де також нанесені земельні ділянки для рибогосподарських потреб в межах громад.

Загалом на Дніпропетровщині майже 2 тис. водних об’єктів, розташованих за межами населених пунктів.