ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОН: територія з високими темпами економічного зростання

Дніпровський район розташований вздовж берегів річки Дніпро, на перетині ключових транспортних маршрутів. Автодорога Н 08 з’єднує район із Запорізькою областю, Н 31 – Полтавською, Н 11 – Миколаївською, Е 50 – Кіровоградською. До району входять 17 громад, (за посиланням можна ознайомитись з «Інвестиційними профілями» більшості громад), які формують 782 тис. осіб економічно-активного населення, що є найбільш концентрованим ринком праці в регіоні.

Об’єднання в район Дніпровської міської, сільських та селищних громад, сформувало диференційовану економіку, яка складається з одного боку з промислового, торговельного та логістичного кластерів, а з іншого високопродуктивного та органічного агровиробництва. На території району ведуть свою діяльність 78 тис. підприємств, обсяг реалізованої продукції яких складає понад 700 млрд грн. (60% від Дніпропетровської області). Також район вирізняється високою присутністю іноземних інвесторів, кількість яких складає 1073 підприємства. Наприклад, MAS Seeds Україна (Франція), Caparol (Німеччина), AXOR (Туреччина),  Марцек Україна (Австрія), Linde Gas Ukraine (Німеччина).

Серед проєктів, які пропонують громади, що входять до району, є пропозиції  у сфері відпочинку, житлового будівництва, логістики, створення тваринницького господарства та органічного виробництва. Більше інформації щодо актуальних проєктів Ви можете отримати на інвестиційному порталі DIA, у розділі «Інвестиційні можливості».

Специфіка розташування Дніпровського району, формує перспективи його інвестиційного розвитку в наступних сферах:

  • логістичної та автомобільної інфраструктури – створення логістичних, торговельно-офісних центрів та центрів обслуговування автомобілів з пакувальними майданчиками вздовж навантажених трас.

  • поглибленої переробки сільськогосподарської продукції в поєднанні зі зручною транспортною інфраструктурою;

  • сфери відпочинку – проєктування та облаштування зон рекреації відпочинку біля водних, паркових, історичних та інших природних об’єктів.

  • житлового будівництва – забезпечення попиту мешканців обласного центру та осіб які обрали регіон для постійного проживання, що підтверджується позитивними показниками міграційного руху населення, як до громад, так і до Дніпровського району в цілому.

Всього, громади Дніпровського району пропонують ≈ 1 020 га інвестиційно-привабливих земельних ділянок, понад 15 000 м² об’єктів нерухомості та 12 проєктів, що нанесені на Інтерактивну інвестиційну мапу регіону та регулярно оновлюються завдяки постійній комунікації Агентство-Громади.