Авіаційна транспортна компанія «Южмашавіа»  у партнерстві з Flight Solution Sp.zo.o. планують інвестувати у розширення спектру надання авіаційних послуг, шляхом реалізації проєкту з будівництва авіаційно-вантажного термінала та паливозаправного комплексу.

В рамках укладеного меморандуму між АТК «Южмашавіа» та Flight Solution Sp.zo.o., інвестиційний проєкт, ініційований авіатранспортною компанією, доповнено компонентом – паливозаправного комплексу з обслуговування повітряних суден аеропорту «Дніпропетровськ».

АТК «Южмашавіа» ̶  одна з перших зареєстрованих в Україні авіакомпаній. Її діяльність регламентована сертифікатом державного Департаменту авіаційного транспорту України та ліцензіями на право виконання внутрішніх і міжнародних рейсів.

Авіакомпанія пропонує на ринку авіаперевезень послуги з перевезення та доставлення різних вантажів. Основу парку літаків компанії складають 2 вантажних літаки ІЛ 76. Також АТК «Южмашавіа» має сертифікат, який дозволяє перевезення небезпечних вантажів.

Flight Solution Sp.zo.o. (ТОВ «Паливозаправна компанія «Австар»)  ̶  одна з найбільших паливозаправних компаній на ринку України, що здійснює забезпечення авіаційним паливом 12 міжнародних аеропортів України, на підставі сертифікатів відповідності наданих Державіаслужбою України.

Якщо Ваша компанія зацікавилася у проєкті та бажає виступити інвестором або партнером, запрошуємо Вас до співпраці. Персональний менеджер проєкту Будівництво авіаційно-вантажного термінала та паливозаправного комплексу (м. Дніпро): Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34