Криворізька міська рада оголосила проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Кривбас».

Конкурсні пропозиції прийматимуться з 16 березня по 14 квітня 2020 року.

Основною метою створення індустріального парку є залучення інвестицій та диверсифікація економіки як міста так і регіону. А також створення нових робочих місць та промислових виробництв з використанням інноваційних, енергоощадних й екологічно чистих технологій.

Згідно з концепцією індустріального парку «Кривбас», пріоритетними напрямами діяльності є машинобудування, будматеріали, логістика тощо.

Територія індустріального парку вже має сформовану дорожню мережу, вона обмежена міськими вулицями та проїздами. У межах території для розміщення індустріального парку «Кривбас» будівлі та споруди відсутні.

Характеристики проєкту

Індустріальний парк «Кривбас» був включений до Реєстру індустріальних парків 01.09.2014 р.

Розмір земельної ділянки становить 26,03 га з урахуванням планувальних та містобудівних обмежень. Індустріальний парк створено строком на 30 років, ініціатором є Криворізька міська рада.

Водопостачання. Територією ділянки проходить мережа водопостачання, точкою підключення до магістрального трубопроводу є наявний водогін діаметром 225 мм на 1,0 МПа розташований орієнтовно на відстані 1 км.

Водовідведення. Потенційний пункт підключення водовідведення розташовано на відстані близько 2 км. Водовідведення передбачається в присутню каналізаційну мережу зі скиданням в наявні очисні споруди, розрахункова кількість стоків становить 50-60 м³/добу. Для відведення дощових і талих вод з території парку передбачається відповідне планування території з влаштуванням дощоприймачів.

Електропостачання. Можливе підключення до трансформаторної підстанції на відстані 2,5 км від земельної ділянки парку.

Газопостачання. Потенційною точкою підключення до системи газопостачання є наявна мережа діаметром 530 мм високого тиску (проєктна потужність газопроводу близько 5000 м³/год), розташована поблизу межі парку.

У разі виникнення запитань звертайтеся за додатковою інформацією до управління економіки виконкому Криворізької міської ради, м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, каб. 424, тел. (0564) 92-13-69.