Інвестиційна карта Дніпропетровщини доповнена пропозиціями громад

На інтерактивній карті інвестиційного порталу області  можна комплексно оцінити інвестиційний потенціал громад регіону, а саме:

  • земельні ділянки типу «Greenfield» та «Brownfield»;
  • інвестиційні проекти та пропозиції за сферами;
  • об’єкти нерухомості.

Розділ «Земельні ділянки» містить наявні пропозиції громад та бізнесу. При виборі необхідної земельної ділянки, можна переглянути її загальну площу, форму власності/користування, цільове та функціональне призначення.

Розділ «Проєкти» демонструє інвестиційні ідеї громад і бізнесу, зокрема Межівської селищної ОТГ, Новоолександрівської сільської ОТГ, Петриківської селищної ОТГ та Лозуватської сільської ради, які нанесені на карту. Також надається посилання на інвестиційну картку проекту, де заповнена структурована інформація про стан об’єкта, функціональне призначення, підведення комунікацій, логістичну інфраструктуру та умови, на яких може відбутися залучення інвестицій.

Розділ «Нерухомість» відображає інформацію про вільні виробничі площі (приміщення) громад та бізнесу.

Якщо Ваша громада бажає залучити інвестора до співпраці чи Ваше підприємство зацікавлене в розширені виробництва, шукає партнера та Ви маєте відповідні інвестиційні пропозиції, запрошуємо Вас до співробітництва:

  • надати дані щодо Вашого об’єкту інвестування, заповнивши «Тізер» за посиланням;
  • запросити додаткову інформацію щодо інвестиційної пропозиції, яка Вас зацікавила.

Особа для контактну: Галина Савран, телефон: 056 742 86 34, email: savran.dia@gmail.com

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що DIA презентує оновлені розділи «Інвестиційні проекти» та «Інвестиційні пропозиції» регіону.