Пропонується земельна ділянка для реалізації інвестиційного проєкту з будівництва багатофункціонального комплексу з об’єктами ділового, культурного, комерційного, призначення та апартаментами.

Основною метою будівництва є розширення бізнес-можливостей, пошук нових партнерів та розвиток бізнес – інфраструктури міста Кривого Рогу.

Ділянка площею 6 га знаходиться в одному з найбільших районів міста з населенням близько 132 тис. осіб, на території якого не має об’єктів класу A/B*.

На інтерактивній мапі області можна детально переглянути місце розташування зазначеної ділянки. Площа території для будівництва торгово-ділового комплексу складає 5,5 тис. м², до якої вже підведені комунікації з електро ̶ та водопостачання. Ініціатором є Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Більш детально з проєктом можна ознайомитись на інвестиційному порталі регіону, за посиланням.

Якщо Ваше підприємство зацікавилось проєктом та бажає стати інвестором або партнером, запрошуємо до співробітництва. Персональний менеджер ─ Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.

*Бізнес-цент класу А – це нова, спеціально побудована або повністю реконструйована високоякісна будівля, що відповідає вимогам міжнародних стандартів якості з грамотним вільним плануванням простору, сучасними інженерними системами, найвищим рівнем сервісу для розміщення офісів представницького рівня.

Офіси класу В мають практично ті ж характеристики, що й офіси А класу, проте менш представницького рівня. Як правило, призначені не для розміщення головного офісу, а для основної операційної роботи персоналу і здійснення діяльності компанії, тобто типові «робочі офіси». Для такого торговельно-ділового центру характерна нижча орендна ставка.