Санаторій «Курорт Орлівщина» планує інвестувати у розширення спектру інноваційних, оздоровчо-лікувальних послуг шляхом реконструкції клінічного та житлового корпусів, а також будівництва курортного SPA-центру з басейном. Даний інвестиційний проєкт знаходиться на супроводі Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) та потребує інвестицій на суму $1,7 млн.

Санаторій розташований в екологічно чистому місці, у селі Орлівщина (Піщанської сільської ОТГ, Новомосковського району Дніпропетровської області) та оточений реліктовим лісом, берегом річки Самари та чудовими пам’ятками природи.

Родзинкою Санаторію є 2 види мінеральних вод, що є унікальними за своїм складом:

  • Мінеральна вода «Новомосковська» для внутрішнього вживання, застосовується при лікуванні захворювань органів травлення і цукрового діабету. Джерело в санаторії обладнане спеціальним бюветом;
  • Хлоридно-натрієво-йодо-бромистий розсіл для зовнішнього використання (мінеральні, йодобромні ванни). Дана вода володіє чітко вираженими бактерицидними властивостями. Зовнішнє використання мінеральних вод – основа бальнеотерапії.

На даний час Санаторій має ліцензію на здійснення більш як 76 видів медичної діяльності та має сертифікат вищої акредитаційної категорії (сертифікат якості ISO).

Максимальна місткість ліжкового фонду складає 309 ліжок, в тому числі 293 ліжка цілорічного функціонування та 16 – сезонного функціонування. 9 спальних корпусів Санаторію забезпечені автономним опаленням та всіма зручностями в кожному номері, цілодобовим гарячим і холодним водопостачанням. Функціонує 11 лікувальних відділень.

Для створення максимально комфортних умов лікування та дозвілля для відпочивальників за міжнародними стандартами, проєктом передбачається:

  • придбання нового обладнання, яке додатково надаватиме 3 види послуг та розширить 5 наявних;
  • будівництво курортного SPA-центру і басейну, – додатково 9 видів послуг;
  • реконструкція клінічного корпусу – додатково 4 види послуг;
  • реконструкція житлового корпусу № 1 для збільшення 15 ліжок-місць для проживання.

Якщо Ваша компанія зацікавилася у проєкті та бажає виступити інвестором або партнером, запрошуємо Вас до співпраці. Персональний менеджер проєкту «Реконструкція поліклініки та будівництво SPA-центру «Санаторію «Курорт Орлівщина» – Галина Савран, e-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.