Інвестиційний профіль Криничанської селищної об’єднаної територіальної громади доповнив новостворену рубрику на сайті DIA.

Криничанська ОТГ активно розвиває переробну промисловість, як один з інструментів підвищення зайнятості сільського населення.

На території громади діють 5 кооперативів що займаються розведенням великої рогатої худоби молочних порід, переробленням молока, а також виробництвом масла та сиру.

Більше ніж 110 суб’єктів господарської діяльності, 80% з яких задіяні у сільському господарстві, забезпечують розвиток громади. Традиційно для регіону, переважна більшість підприємств спеціалізується на рослинництві, вирощуючи кукурудзу, пшеницю, ярий та озимий ячмінь, а також соняшник.

Винятковість громади підкреслюється діяльністю ПП «Укрпрод Сервіс». Це провідний виробник натуральних спецій, приправ і смакових інгредієнтів високої якості. Продукція підприємства реалізується під брендом ЦветАромат (більш як 300 видів приправ, спецій і смакових інгредієнтів) по всій території України й експортується в країни ближнього зарубіжжя. Завдяки сучасному технологічному обладнанню та автоматизованим процесам забезпечується повний контроль за виробництвом, від початкового етапу і до моменту фасування. На сьогодні підприємство входить до числа лідерів вітчизняного ринку продуктів харчування, постійно розширюючи свій асортимент.

Окремої уваги заслуговує одне з найбільших підприємств Криничанського району – ТДВ «Криничанське рибоводне сільськогосподарське підприємство». Основна діяльність – це прісноводне рибальство й рибництво, а також торгівля рибою, ракоподібними та молюсками.

Теперішня діяльність громади визначає її подальші напрямки для розвитку, а саме:

  • виробництво спецій;
  • прісноводне рибництво;
  • розведення великої рогатої худоби;
  • виробництво молока та сиру.

Підприємництво Криничанської ОТГ пропонує майновий комплекс колишнього борошняного виробництва для реалізації бізнес ініціатив.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.