Економіка Мирівської сільської громади базується передусім на потенціалі місцевого сільського господарства з високою доданою вартістю, яке використовує усі природні переваги території, та розвивається шляхом співпраці місцевих підприємств, об’єднаних спільними інтересами. Це дозволяє у більш ефективний та інноваційний спосіб вирощувати, переробляти, популяризувати та реалізовувати виготовлену продукцію.

Сільськогосподарський сектор громади представлений такими господарюючими суб’єктами, як:

  • ТОВ Агрофірма «Марганецька птахофабрика» – потужне підприємство, що займається виробництвом курячих яєць та мʼяса. За обсягами виробництва курячих яєць – більше 158 млн штук (зростання на 4% щороку), громада входить до четвірки лідерів в Дніпропетровській області.
  • ПСП «Агрофірма «Борисфен» виробляє 10-12 тонн молока на добу. Має племінний завод високопродуктивних молочних порід корів (близько 700 голів) та здійснює глибоку переробку власної продукції, випускаючи крупи, муку, макаронні вироби та хліб.

Для забезпечення продуктивної діяльності аграрних підприємств на території ОТГ функціонує внутрішня господарська меліоративна система, яка забезпечує поливом 12,5% площ, які обробляються та є комунальною власністю громади.

Фермерське господарство «Пальця О.О.» вирощує на території громади яблука та черешню в садах, загальною площею 30 га. А в селі Вищетарасівка, на березі Каховського водосховища, здійснює свою діяльність ТОВ «Обрій», яке забезпечує свіжою рибою найближчі міста.

Найбільш вагомим економічним потенціалом у промисловій сфері володіє експортоорієнтоване товариство «Форумагропром». Підприємство здійснює проєктування та виготовлення таких сільськогосподарських машин, як: зерноочисні калібрувальні машини, комплекси з отримання ядра соняшника та з виробництва круп, лінії з отримання посівного матеріалу.

ТОВ «Форумагропром» розробило унікальний метод очищення зернових, заснований на принципі різної питомої ваги сортованих матеріалів, що дозволяє очистити найважчі суміші. Устаткування, виготовлене на підприємстві, представлено на ринках Білорусі, Німеччини та країн Балтії.

Своє майбутнє Мирівська об’єднана територіальна громада планує через розвиток:

  • сільськогосподарського машинобудування;
  • річкової логістики;
  • виробництва біодобрив.

Для інвестування, громада пропонує території в акваторії Каховського водосховища та в межах залізничної станції Мирова для створення:

Детальніше з усіма пропозиціями запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.