Новопокровська селищна територіальна громада має потенціал економічного процвітання, соціального та культурного розвитку, сприятливі умови для ведення бізнесу. Вона бере на себе відповідальність за майбутнє та є активним учасником міжнародних проєктів GIZ  і U-LEAD з Європою.

Аграрний сектор формує економіку території. Сприятливі природно-кліматичні умови та родючі землі дозволяють культивувати різноманітне, високоякісне продовольче зерно. Приватний сектор спеціалізується на молочному та м’ясному виробництві.

Відомим представником є ТОВ «КСГ» Дніпро» – бюджетоутворююче підприємство з найбільшим банком землі (11675 га), що спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і насінні олійних культур. Компанія активно розвиває та дотримується високої культури насінництва, співпрацюючи з науковими установами та провідними закордонними і вітчизняними виробниками насіння. В основі філософії агровиробництва лежить технологічна концепція, спеціально розроблена для отримання максимальної віддачі в умовах українських чорноземів.

Тут також діють значні за площею с/г підприємства: СФГ «Прогрес» (2 256 га); ТОВ «Меркурій – Миропіль» (1666 га); СФГ «Відродження» (1 517 га); СТОВ АВС «Діон» (589 га); ФГ «Карат» (518 га); СФГ «Сергійко» (337 га).

Благодатна земля дає можливість розвивати на території садівництво. Даний напрямок представляють: ТОВ «Фруктовий Край» – яблуневий сад, ФГ «Оазіс» – горіховий сад, ТОВ «Україна» –  вирощування полуниці.

У тваринницькій галузі працюють компанії, що спеціалізуються на розведенні ВРХ, тварин молочних порід, свиней та свійської птиці – ПП «Султанов», СФГ «Сонячне», ТОВ «Сучасні аграрні інвестиції», ТОВ «Луговське», СФГ «Агрофортуна». Окремої уваги заслуговує ТОВ «Стронг-Трейд» – компанія замкнутого циклу, що має свиноферми, забійний та коптильний цехи. Тут, на основі власної сировини, виробляють м’ясні делікатеси, використовуючи м’ясо вищих сортів. Продукція сертифікована НАССР і не ін’єктується.

Завдяки своїм зусиллям щодо створення Центру культури, дозвілля, туризму і спорту, громада зможе зберігати та розвивати народну творчість, аматорське мистецтво, проводити культурно-масові та заходи дозвілля, координувати діяльність закладів культури і творчих колективів, формувати нове мистецьке середовище громади. Для підтримки своєї згуртованості та ідентичності цього року тут започатковується регіональний фестиваль «UnityFest – від минулого до  сьогодення», в рамках якого планується проведення як онлайн- так і офлайн-конкурсів.

Туристичні принади громади покаже унікальний маршрут «Незвідана Солонянщина». Родзинкою якого стане Олександропільський курган –  це одне з видатних місць скіфської доби  IV ст. до н.е., висотою понад 21 м та діаметром 100 м, із численними підземними ходами. Первісна колекція знахідок складала 10 тисяч одиниць і була найвизначнішою з усіх раніше виявлених у курганах Причорномор’я. Прогулянки стежками Тихівської балки дозволять насолодитися мальовничою природою, де зустрічаються багато червонокнижних рослин. А територія Катеринівського ставка чудово підійде для проведення майстер-класів та фотосесій, а також для любителів кемпінгу і рибальства.

Поціновувачам здорового способу життя пропонується «сон на вуликах» у лікувальному апібудинку – це невеличка споруда з ліжками, що розташовуються безпосередньо на бджолиних вуликах. Цілющими є вібрації, які створює бджолина сім’я, а найважливіше – це тепло, яке продукують бджоли.

Подальший успішний розвиток Новопокровська ТГ вбачає у:

  • створенні сприятливих умов для розвитку підприємництва, МСБ, кооперативного руху;
  • міжмуніципальному партнерстві та міжнародному співробітництві;
  • налагодженні державно-приватного партнерства;
  • підвищенні якості освітніх послуг, збереженні та промоції культури, історії, традицій.
  • покращенні рекреаційного потенціалу громади та благоустрою;
  • поліпшенні адміністративних, соціальних та житлово-комунальних послуг;
  • реалізації заходів з енергозбереження та вдосконалення системи ТБО;

Для реалізації бізнес проєктів на території пропонується:

  • 11 земельних ділянок загальною площею 266,3 га;
  • 1 об’єкт промислової нерухомості, площею 520 м².

Детальніше з пропозиціями громади пропонуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням.