Обухівська селищна територіальна громада, що  сформувалась у 2019 році, розташована в центральній частині Дніпропетровської області на лівому березі Дніпровського водосховища.

З декількох сторін громада оточена практично недоторканою природою: 4,5 тис. гектар займає ландшафтний парк «Дніпровські ліси» біля селища Обухівка та Дніпровсько-Орільський заповідник, де в плавнях, озерах та на островах дельти Орілі ще збереглися рідкісні види флори та фауни.

Обухівська громада  – це привабливе місце для відпочинку. Тут знаходиться понад 30 заміських комплексів, пансіонатів та баз відпочинку. Найбільш популярними є:

  • Екопарк «Сьоме Небо» – унікальний клуб сімейного відпочинку закритого типу, який не має аналогів в Україні. Клуб розташований за 20 кілометрів від Дніпра, у відокремленому і тихому місці, де природа гармонійно взаємодіє з сучасністю; 
  • База відпочинку «Дача Горця» знаходиться у мальовничому, екологічно чистому куточку, поблизу річки Оріль, в сосновому лісі. Готель і котедж, ресторан української та грузинської кухні, лазня з басейном, пташиний двір і багато іншого для повноцінного відпочинку; 
  • Заміський спортивно-оздоровчий клуб «Мустанг» розташований під Дніпром у сосновому лісі. Двоповерхові комфортабельні корпуси, великі дерев’яні будинки зі своїми двориками й альтанками, котеджі підвищеної комфортності для незабутнього відпочинку. 

Для шанувальників кінного спорту у селищі Обухівка  знаходиться дитячо-юнацький клуб верхової їзди «Срібна підкова»  ̶  один з найвідоміших кінних клубів Дніпропетровщини. Тут проводиться іпотерапія, яка приносить бажані результати для дітей з порушенням рухливості та з проблемами ортопедичного і неврологічного походження. Також, відвідувачі мають можливість опанувати навички верхової їзди, провести фотосесію з благородними тваринами та проскакати лісом галопом, отримуючи незабутні враження. 

Більша частина суб‘єктів господарської діяльності задіяні в секторі сільського господарства, які спеціалізуються на вирощуванні свійської птиці та зернових і олійних культур.

ПрАТ «Оріль-Лідер» – передова та інноваційна птахофабрика Дніпропетровської області. На підприємстві виробляється продукція ТМ «Наша Ряба»  і ТМ «Наша Ряба Апетитна», ТМ «Секрети Шефа» та ТМ «Kurator»  ̶  м`ясо птиці охолоджене, заморожене, фасоване, нефасоване, свіжомариноване. На території громади вирощують зернові культури на ділянці 1,5 тис. га для заготівлі кормів. 

Унікальним експортером,  що зареєстрований у громаді є ТОВ «Агросільпром», що спеціалізується на виготовленні натуральної харчової продукції, яку випускає під торговою маркою «Golden Kings of Ukraine». Компанія виробляє: рослинні олії (більш ніж 20 видів); різноманітне дієтичне харчування; гірчичний порошок; сушені фрукти, ягоди та інше. Екологічна продукція «Агросільпром» експортується до 22 країн світу на трьох континентах.

Гордість громади – надсучасний дитячий садочок, збудований у селищі Обухівка у 2018 році. Для України заклад унікальний – він енергоефективний, має оригінальну архітектуру, сучасний дизайн, меблі та все необхідне для гармонійного розвитку дітей. Проєкт за шведським зразком розробив дніпровський архітектор. У садочку – панорамні вікна, що забезпечують «зв’язок» інтер’єру з ландшафтом. На даху будівлі сонячні батареї, поряд – власна альтернативна котельня. Для кожної із шести груп обладнали власну спальню та ігрову.

Економічне зростання громада вбачає у розвитку:

  • малого та середнього промислового виробництва;
  • кооперативного сільськогосподарського виробництва;
  • туризму.

Для реалізації інвестиційних проєктів, громада пропонує наявні активи  ̶  4 земельні ділянки, площею 43 га та 1 об’єкт комерційної  нерухомості.

Детальніше з пропозиціями громади пропонуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.