Оновлення каталогу інвестиційних проектів DIA

Дніпропетровським інвестиційним агентством проводиться оновлення каталогу інвестиційних проектів Дніпропетровської області для їх презентації під час міжнародних заходів та розміщення на інвестиційному порталі регіону.

Найближчий захід, де можуть бути презентовані проекти, є роуд-шоу Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій, CUTIS у Торонто, де вітчизняні компанії зможуть особисто представити власні проекти та поспілкуватися з інвесторами. До 20 найперспективніших проектів буде відібрано для участі. Решта інвестиційних проектів буде включено у презентаційні матеріали для участі в роуд-шоу.

Зацікавленість у відвіданні події вже висловили більше 300 інвесторів з Канади, включаючи приватних, корпоративних та інституційних інвесторів.

Розглядатимуться переважно економічно обґрунтовані інвестиційні проекти з розширення/модернізації існуючого беззбиткового бізнесу.

Фокус направлений на наступні сектори економіки: АПК, харчова промисловість, енергетика, видобувна промисловість, логістика та інфраструктура, інформаційні технології та інші.

Основними вимогами участі у проекті CUTIS є наявність фінансового аудиту компанії, висока корпоративна культура та репутація у взаємовідносинах з кредиторами та міноритарними акціонерами/співвласниками, прозора юридична структура, тощо. Мінімальний розмір проекту до фінансування від $ 5 млн (з урахуванням власного внеску компанії-ініціатора проекту).

Для включення до каталогу інвестиційних проектів DIA, зазначені вимоги є рекомендованими, але не обов’язковими.

У зв’язку із зазначеним, презентації Ваших інвестиційних проектів просимо надсилати на електронну адресу info@dia.dp.ua

Довідково:

Проект CUTIS – п’ятирічний (2016-2021 роки) проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Урядом Канади, через Міністерство міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою.

Компанія SP Advisors обрана консультантом на 2018 рік для роботи над Канадсько-українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS).

Інвестиційна компанія SP Advisors заснована у 2011 році, надає інвестиційно-банківські послуги в Україні та інших країнах Східної Європи. Команда SP Advisors має багаторічний досвід роботи та активно співпрацює з українськими та іноземними партнерами, включно з міжнародними інвестиційними банками, юридичними, консалтинговими та аудиторськими компаніями.