Дніпропетровським інвестиційним агентством проводиться оновлення каталогу інвестиційних проектів Дніпропетровської області для їх презентації під час міжнародних заходів та розміщення на інвестиційному порталі регіону.

Найближчий захід, де можуть бути презентовані проекти, є роуд-шоу Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій, CUTIS у Торонто, де вітчизняні компанії зможуть особисто представити власні проекти та поспілкуватися з інвесторами. До 20 найперспективніших проектів буде відібрано для участі. Решта інвестиційних проектів буде включено у презентаційні матеріали для участі в роуд-шоу.

Зацікавленість у відвіданні події вже висловили більше 300 інвесторів з Канади, включаючи приватних, корпоративних та інституційних інвесторів.

Розглядатимуться переважно економічно обґрунтовані інвестиційні проекти з розширення/модернізації існуючого беззбиткового бізнесу.

Фокус направлений на наступні сектори економіки: АПК, харчова промисловість, енергетика, видобувна промисловість, логістика та інфраструктура, інформаційні технології та інші.

Основними вимогами участі у проекті CUTIS є наявність фінансового аудиту компанії, висока корпоративна культура та репутація у взаємовідносинах з кредиторами та міноритарними акціонерами/співвласниками, прозора юридична структура, тощо. Мінімальний розмір проекту до фінансування від $ 5 млн (з урахуванням власного внеску компанії-ініціатора проекту).

Для включення до каталогу інвестиційних проектів DIA, зазначені вимоги є рекомендованими, але не обов’язковими.

У зв’язку із зазначеним, презентації Ваших інвестиційних проектів просимо надсилати на електронну адресу info@dia.dp.ua

Довідково:

Проект CUTIS – п’ятирічний (2016-2021 роки) проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Урядом Канади, через Міністерство міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою.

Компанія SP Advisors обрана консультантом на 2018 рік для роботи над Канадсько-українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS).

Інвестиційна компанія SP Advisors заснована у 2011 році, надає інвестиційно-банківські послуги в Україні та інших країнах Східної Європи. Команда SP Advisors має багаторічний досвід роботи та активно співпрацює з українськими та іноземними партнерами, включно з міжнародними інвестиційними банками, юридичними, консалтинговими та аудиторськими компаніями.