Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції

Україна входить до п’ятірки країн світу з найбільшим приростом органічних земель, має найродючіші ґрунти у Європі та налічує понад 617 органічних операторів. Українську органічну продукцію активно купують країни ЄС, які є найбільшими країнами-споживачами вітчизняної органічної продукції. Українські виробники також експортують у Швейцарію, Азію, Північну Америку та Австралію.

З метою промоції органічного виробництва, 30 вересня 2021 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту проведе онлайн форум “Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції”.

Форум стане корисним для виробників харчових та аграрних продуктів, які не мають органічного статусу та планують переходити на органічне виробництво або виготовляти органічну продукцію. Також захід буде цікавий тим, хто хоче дізнатися більше про стан ринку органічної продукції в Україні та країнах, до яких здійснюється експорт органічної продукції.

Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Теми заходу:

  • основні причини вирощування та виготовлення органічної продукції;
  • перехід на органічне виробництво: інструменти для досягнення цілей;
  • сучасні глобальні органічні тенденції та перспективи;
  • особливості органічної сертифікації в Україні;
  • про органічне виробництво від наявних гравців ринку;
  • експорт органічної продукції: сучасний стан та перспективи.

Реєстрація триває за посиланням.

Довідково. Захід проходить у рамках проєкту «Ukrainian Organic Export Days 2021», який реалізується ДУ «Офісом з розвитку підприємництва та експорту» спільно з асоціацією «Ягідництво України».

Цей захід став можливим завдяки підтримці Швейцарії у рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, яка реалізується компанією Chemonics International.

Джерело: www.export.gov.ua