Піщанська сільська об’єднана територіальна громада  – одна з економічно розвинених територій Новомосковського району, з вигідним географічним положенням та багатими природними ресурсами надрами.

На території громади зосереджено 17 промислових  підприємств, які відповідають сучасним еко-стандартам і не несуть навантаження на  навколишнє середовище.

Серед них варто виділити декілька унікальних:

 • ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» – професійний виробник панчішно-шкарпеткових виробів під торговельною маркою GIULIA. Асортимент нараховує понад 3000 одиниць найменувань колготок, панчіх, гольфів, шкарпеток і трикотажної продукції, виробленої з використанням безшовної технології. Підприємство випускає 100 тис. пар на день та експортує свою продукцію у більш ніж 50 країн світу.
 • Fanatic Brewery – найбільша крафтова пивоварня європейського рівня в Україні, забезпечений новітнім обладнанням угорської компанії ZIP Technologies. Найважливішою особливістю цього підприємства є докладна автоматизація з досконалою системою управління та дистанційного контролю. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, а також розробленні нових рецептур, майстри пивоваріння розширюють межі усталених канонів, змінюючи застарілі, обмежені уявлення про пиво та демонструючи багатство смаків і ароматів напою з багатовіковою історією. Пиво вариться з натуральних інгредієнтів, без пастеризації та фільтрації, з відповідальністю за якість і з дотриманням бездоганної чистоти на виробництві.
 • Фабрика INFOOD – сучасний виробник сухої та рідкої яєчної продукції вищої якості. INFOOD – це кращі фахівці країни та  сучасні технології, які не мають аналогів в Україні. Такий симбіоз дозволяє фабриці виробляти унікальні за якістю яєчні продукти. Потужності фабрики дають змогу переробляти до 2 мільйонів яєць на добу.
 • Завод з виробництва преміксів NOVACORE® – це міжнародний проєкт, реалізований в Україні з метою сприяння технологічній модернізації українського тваринництва і птахівництва. Завод побудований за європейською технологією за спільної участі українського та міжнародного капіталу. Потужність заводу становить 36 тис. тонн продукції на рік, що дозволяє повністю задовольнити потреби як українських, так і закордонних виробників комбікормів у висококласних кормових мінерально-вітамінних добавках (преміксах).

Галузь сільського господарства громади представлена 50 сільськогосподарськими підприємствами. Переважно, це невеликі фермерські господарства та компанії, основним видом діяльності яких є вирощування зернових та олійних культур (пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза).

Найбільші сільськогосподарські підприємства:

 • ТОВ «Агрофірма «Світанок» – 3206,35 га;
 • ТОВ «Агрофірма «Орлівщина» – 1114,6 га;
 • ФГ «Мішин і Мішин» – 1049,99 га ;
 • ТОВ «ОВСП «Присамар’є» – 1019,48 га.

Також, на території громади розташований виробничий майданчик  ПП «Сігма», де вирощують близько 1000 голів свиней м’ясних порід. Це велике свинарське господарство, що спеціалізується на вирощуванні м’ясних порід свиней, а також будівництві та реконструкції сучасних свинокомплексів. На сьогодні ПП «СІГМА» є одним з визнаних лідерів в аграрному бізнесі України.

Громада є головною здравницею та фактичним регіональним курортом Дніпропетровської області. Тут знаходяться відомі на всю Україну  «перлини Присамар’я» – санаторії «Курорт Орлівщина» та «Солоний лиман», а також велика кількість готелів, пансіонатів і баз відпочинку.

Санаторій «Курорт Орлівщина» розташований в одному з найбільш мальовничих та екологічно чистих куточків Дніпропетровщини – селі Орлівщина. Природа щедро обдарувала ці місця, адже навколо здравниці розкинувся реліктовий лісовий масив, поруч тече річка Самара та знаходяться декілька природних пам’ятників. Спеціалізацією курорту є лікування органів травлення, серця та судин, хвороб опорно-рухової, нервової та ендокринної систем, патологій обміну речовин.

Санаторій «Солоний лиман», що знаходиться поруч з великим солоним озером у селі Новотроїцьке. «Солоний Лиман» приваблює туристів, що прагнуть знайти ідеальне місце для оздоровлення власного тіла.  Тут лікують захворювання хребта та кістково-м’язової системи, шлунково-кишкового тракту, допомагають відновитися після травм. «Родзинками» курорту є унікальні за складом лікувальні грязі та цілюща мінеральна вода. Щороку у санаторії проходять реабілітацію понад 5 тисяч осіб з усієї України.

Піщанська громада  – це улюблене місце для відпочинку серед мешканців всього регіону. Тут розташовано понад 50 готелів, заміських комплексів, пансіонатів та баз відпочинку. Найбільш популярними є:

 • Готель «Гудзон»;
 • Готель «Острів River Club»;
 • Парк готель «Золотий пляж»;
 • Заміський комплекс «Макоротнікі»;
 • Оздоровчий комплекс «Чорна перлина».

Задля подальшого економічного зростання громада обрала наступні пріоритети розвитку:

 • сучасні технології агровиробництва, особливо органічного;
 • дрібне та середнє промислове виробництво;
 • отримання статусу регіонального курорту;
 • житлове будівництво.

Для реалізації інвестиційних проєктів, громада пропонує наявні активи – 5 вільних земельних ділянок загальною площею 69,3 га та 1 об’єкт нерухомості.

Детальніше з пропозиціями громади пропонуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.