ФГ «Здравлик» (Петриківський район, Дніпропетровська область) шукає іноземних інвесторів для промислової реалізації готового продукту, що мають вихід на ринки США, Європи та Близького Сходу.

Спільно з інвесторами планується започаткувати виробництво унікальних продуктів равликового господарства:

  • перероблення сирого рідкого равликового слизу в сухий ліофілізований порошок;
  • виробництво гідролізатного пептиду равлика, ферментативного гідролізу равликової сировини.

Необхідні інвестиції для придбання спеціалізованого обладнання складають $ 500 тис.

Фермерське господарство спеціалізується на вирощуванні в Україні середземноморського равлика:

  • Helix aspersa Maxima.
  • Helix aspersa Muller.

А також на виробництві слизу равлика. Потужність виробництва рідкого слизу (сировини) становить понад 100 тонн на рік, з можливістю розширення обсягів виробництва.

На сьогодні ФГ «Здравлик» виготовляє обмежену кількість ліофілізованого слизу равлика та має зразки й відповідні експертизи продуктів.

Слиз равлика та продукт його перероблення – є продуктами з обмеженим виробництвом у світі, через невелику кількість даної речовини у молюсків та складністю перероблювання.

Продукт перероблення слизу промислово використовується світовою фармацевтичною та косметичною промисловістю для виготовлення ліків, харчових добавок, косметологічних масок, сироваток, кремів та інших засобів. Це найдорожчий продукт у розведенні равликів  ̶  1 грам сухої речовини на світових ринках коштує від $28.

Ліофілізований слиз равлика є джерелом алантоїну, колагену, еластину, гліколевої кислоти, пептидних антибіотиків, вітамінів А, С, Е; метіоніну, треоніну, лейцину, ізолейцину, фенілаланіну, валіну, гістидину, триптофану; протеїногенної амінокислоти: аргин і лізин.

ФГ «Здравлик» є не тільки членом Європейської торгової асоціації косметичної промисловості, а єдиною в Україні компанією, що має повний цикл виробництва равликів, та збирає їх слиз за власною технологією.

У Вас є можливість детальніше ознайомитися з проєктом «Виробництво сухого равликового слизу» за посиланням.