З ініціативи Дніпропетровської міської ради, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України від 7 листопада 2018 року включило індустріальний парк «Innovation Forpost» до Реєстру індустріальних, (промислових) парків. «Innovation Forpost», є третім зареєстрованим індустріальним парком в Дніпропетровській області (ІП «Кривбас» – м Кривий Ріг, ІП «Павлоград» – Павлогорадського район).

Нагадаємо, індустріальний парк – це спеціально організована для розміщення нових виробництв територія, забезпечена енергоносіями, інфраструктурою, необхідними адміністративно-правовими умовами, керована спеціалізованою компанією. Індустріальним парком є ​​промисловий майданчик, на якому ведуть свою діяльність кілька незалежних підприємств з однієї або різних галузей.

Особливістю індустріального парку «Innovation Forpost» є розміщення його на промисловому майданчику площею 49 га, що переданий місту компанією «Інтерпайп». Даний індустріальний парк має всю необхідною інженерну та транспортну інфраструктуру. Потенційним інвесторам пропонуються 35 майданчиків ( площею від 0,4 га до 7,9 га з кадастровими номерами) в рамках індустріального парку з можливістю довгострокової оренди.

Також варто відзначити, реєстрація індустріального парку в Мінекономрозвитку дає можливість його резидентам отримати звільнення від сплати ввізного мита при ввезенні обладнання та комплектуючих до нього, матеріалів, які не виробляються в Україні і ввозяться з метою облаштування парку.

На місцевому рівні сприяння в оформленні всіх дозвільних та інших документів, необхідних для реалізації проекту здійснює КП «Агентство розвитку Дніпра».