Каталог великих об’єктів промислової нерухомості DIA доповнився новим профілем ─ комплексом промислових споруд ТОВ «АСТРА» із забезпеченою інженерною інфраструктурою для розміщення виробництва у м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровської області.

Пропонуються сучасні виробничі площі, понад 13 500 м², офісні та побутові приміщення, площею 9 511 м². Реконструкція споруд була здійснена  у 2014 році за європейськими стандартами. Фасади будівель утеплені мінеральною ватою та обладнані енергоощадними вікнами. Територія об’єкту огороджена парканом, налагоджена система відеоспостереження.

ТОВ «АСТРА» зацікавлене у залученні стратегічного партнера-інвестора та розглядає такі механізм співробітництва, як:

  • пайова участь;
  • спільне підприємство;
  • довгострокова оренда;
  • продаж частки.

Більш детально з профілем об’єкту можна ознайомитись на інвестиційному порталі, за посиланням.

Якщо Ваше підприємство зацікавилось об’єктом нерухомості та бажає стати інвестором або партнером, запрошуємо до співпраці. Персональний менеджер проєкту ─ Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.

Довідково:

ТОВ «АСТРА» ─ надає комплексні енергоефективні рішення інженерних систем для торговельних мереж, промислових об’єктів, агропромислового комплексу та переробних галузей.

Компанія займається проєктуванням, виконує монтаж, проводить всі пусконалагоджувальні роботи, приймає на сервісне обслуговування та супроводжує інженерні мережі об’єкта до його наступної модернізації. Також бере відповідальність за весь комплекс інженерних мереж об’єкта, в основі якого ─ система холодопостачання, крім того є системи теплопостачання, кондиціонування, вентиляції та електропостачання з освітленням.