З метою підвищення привабливості Дніпропетровського регіону та забезпечення умов для проведення масштабних заходів, потенційним інвесторам пропонується створити спортивно-розважальний об’єкт на базі «Універсально-видовищного спортивного палацу Метеор» у м. Дніпро.

Ініціатором даного проєкту виступає Дніпропетровська обласна рада, а основними механізмами для співробітництва є державно-приватне партнерство, концесія або оренда. При цьому, зміна цільового призначення об’єкта не передбачається.

«Метеор» розташований у центральній частині м. Дніпро та безпосередньо пов’язаний з розгалуженою мережею маршрутів міського транспорту – тролейбуси, автобуси, трамваї. Таке вигідне географічне розташування дозволяє дістатись до Палацу з будь-якої частини міста за невеликий проміжок часу. Всі будівлі комплексу обладнані необхідною інженерною інфраструктурою, а загальна площа складає 33 116 м².

Варто також зазначити, що найближчі міста в радіусі 300 км від м. Дніпро не мають подібних за розміром об’єктів при наявному значному попиті на ринку.

Успішна реалізація проєкту дозволить пожвавити спортивне життя Південного Сходу України й створити необхідні умови для проведення масштабних подій – чемпіонати та змагання. Додатково, креативні індустрії та розважальна інфраструктура регіону та країни в цілому отримає стимул для розвитку та проведення концертів, фестивалів та виставок на якісно новому рівні.

Запрошуємо інвесторів детальніше ознайомитись з проєктом «Створення виставкового, концертного та спортивного центру «Метеор» у м. Дніпро за посиланням.