У рейтингу виконання місцевих бюджетів за 2020 рік Новолатівська ТГ посідає 15 місце з 308 громад України чисельністю населення до 5 тис. осіб.

Ця територія добре відома не тільки своєю фінансовою спроможністю, а й родовищами, що багаті кварцитами. Загалом, балансові запаси зазначених копалин різних видів у громаді складають більше ніж 1 мільярд тонн.

Кварцити широко використовуються у різноманітних галузях – як будівельний матеріал для автомобільних доріг, залізничних шляхів та капітального будівництва, сировина для металургійної промисловості тощо.

На території Новолатівської ТГ розташовані 2 родовища залізистих гематитових кварцитів із підрахованими запасами загальною кількістю 10 870 тис. тонн.

Реалізувати проєкт розробки вищезазначених родовищ пропонується спільно з ініціатором, ТОВ «Схід Руд Трейд», на базі дозволу користування надрами (термін дії до 29.11.2033 року).

На цей час ведуться проєктні роботи щодо відпрацювання кар’єра і розробляється проєкт гірничого відводу. Основні механізми співробітництва, що розглядаються:

  • дольова участь;
  • спільне підприємство;
  • 100% продаж/оренда;
  • кредитні кошти.

На відстані менше ніж 5 км для підключення доступна вся необхідна інженерна інфраструктура.

Детальна інформація щодо зазначеного проєкту доступна за посиланням.

Щоб дізнатись більше про Новолатівську територіальну громаду ознайомтесь з її Інвестиційним профілем.