Малоповерхове будівництво заміського житла останнім часом отримало величезну популярність, що зумовлено такими перевагами, як: індивідуальність, комфорт, безпека та екологічність. Зазначене пропонується втілити в інвестиційному проєкті «Будівництво котеджного екомістечка» у селі Волоське Новоолександрівської громади, що розташоване на відстані 26 км від міста Дніпра.

Проєкт забудови передбачає котеджне будівництво на земельному масиві, площею 16 га. Вже виконано індивідуальну розбивку на 91 ділянку, розміром близько 0,15 га кожна. Територія знаходиться у приватній власності та відведена для будівництва й обслуговування житлових будинків. Підведення комунікацій до ділянок планується від села Волоське, де визначені можливості підключення до газу, електроенергії, води та каналізації.

Новоолександрівська сільська громада є ініціатором проєкту та в перспективі розглядає кілька варіантів житла різних типів: економклас, бізнес-клас, таунхаус.

Розвинута логістична інфраструктура котеджного екомістечка характеризується наявним транспортним сполученням: прокладено асфальтну дорогу, а також здійснюється міжміські автобусні перевезення. На відстані 1 км протікає річка Дніпро.

Детальніше з пропозицією громади запрошуємо ознайомитись в інвестиційній картці проєкту за посиланням.

Більше інформації про саму громаду можна знайти у «Інвестиційному профілі Новоолександрівської сільської ОТГ».