Раївська ОТГ є однією з найбільших на території Синельниківського району та розташована майже в центрі Дніпропетровської області, на перетині європейських і міжнародних автошляхів, а також головних залізничних гілок регіону.

Для інвестиційного розвитку території громада пропонує наявні ресурси, а це зручна логістика, розвинена інженерна інфраструктура, більше ніж 50 га вільних земель різного цільового призначення, в таких секторах, як:

  • послуги (логістична інфраструктура та індустрія відпочинку);
  • енергетика («зелені» проєкти).

Деякі ділянки розташовані в екологічно чистих зонах, придатних для створення рекреаційних комплексів.

Варто зазначити, що для інвесторів, зацікавлених у реалізації бізнес проєктів на території громади, пропонується ряд преференцій, націлених на полегшення старту та функціонування підприємств у різних сферах. Також надається повний супровід і підтримка проєкту, починаючи з етапу ініціації до самого його завершення.

Для зручності користувачів, інвестиційні пропозиції та земельні ділянки внесено до інтерактивної мапи Дніпропетровського регіону.

Персональний менеджер пропозицій ─ Галина Савран, e-mail: savran.dia@gmail.com, тел.: 056 742 86 34.

Унікальність Раївської об’єднаної громади та її привабливість для потенціальних інвесторів зумовлена діяльністю великих підприємств в галузі селекції й насінництва. Агрокорпорація «Степова» займається вирощуванням під замовлення різних гібридів та спеціалізується на комплексному доопрацюванні насіння різних с/г культур з мінімізацією його травмування. Синельниківська селекційно-дослідна станція – великий промисловий виробник та постачальник первинного та елітного насіння всіх сільськогосподарських культур, що вирощуються в степовій зоні України.
Більше інформації у профілі Раївської сільської ОТГ за посиланням.