Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) започатковує рубрику «Інвестиційні профілі ОТГ». Сьогодні у фокусі Раївська сільська об’єднана територіальна громада: її інвестиційна привабливість та перспективи економічного розвитку.

Значна частина суб‘єктів господарської діяльності, яких більше ніж 130, задіяні в секторі сільського господарства. Провідною спеціалізацією підприємств громади є вирощування зернових та олійних культур і кукурудзи, а також селекція насіння.

Ключовими гравцями з вирощування є фермерські господарства та кооперативи: СФГ «РОЙ», ТОВ «Гарант-Агро», Виробничий с/г кооператив «Україна», СФГ «Чайка» та ін.

Унікальність громади підкреслюється діяльністю підприємств в галузі селекції та насінництва:

  • Агрокорпорація «Степова», яка займається вирощуванням під замовлення різних гібридів, насіння, товарного зерна соняшника, кукурудзи, пшениці, ячменю, гороху та інших с/г культур. Крім того спеціалізується на комплексному доопрацюванні насіння різних с/г культур з мінімізацією його травмування. Завдяки використанню сучасних виробничих потужностей, продукція компанії має найкращу в Україні якість, яка відповідає європейським і світовим стандартам.
  • Синельниківська селекційно-дослідна станція – великий промисловий виробник та постачальник первинного і елітного насіння всіх сільськогосподарських культур, що вирощуються в степовій зоні України. Особливе значення надається вирощуванню насіння кукурудзи, озимої пшениці, ярого ячменю, вівса та соргових культур.

Користуючись можливостями двох зернових елеваторів (Зернопром-Агро та СФГ «РОЙ») що розташовані на території Раївської ОТГ підприємці громади мають можливість зберігати одночасно 41 тис. тонн зерна та отримати логістичні послуги з доставлення продукції на зовнішні ринки.

Для подальшого економічного розвитку території громада пропонує наявні активи, а це більше ніж 200 га вільних земельних ділянок різного цільового призначення.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі громади за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.