В сучасних реаліях чітко сформувався тренд будівництва смарт житла. Це передбачає можливість розміщення більшої кількості квартир у будівлі, оптимальне використання площ, а також надзвичайно привабливу вартість квадратного метра в порівнянні як з вторинним ринком, так і з новобудовами. «SMART PAVLOGRAD» – приклад проєкту якісного та сучасного економ житла у невеликому українському місті.  

Для реалізації даного інвестиційного проєкту Павлоградська міська рада пропонує до уваги інвесторів дві земельні ділянки, загальною площею 2 га, неподалік від центру. У Генеральному плані ця територія відведена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Існує обмеження по висоті будівлі в 9 поверхів, при цьому перший планується надавати в оренду.    

Всі необхідні комунікації готові до підключення та знаходяться поряд з ділянками. Як ініціатор даного проєкту, а також розпорядник землі, міська рада націлена допомагати інвестору в оформленні всіх необхідних дозволів та документів, а механізм співробітництва буде визначений в результаті переговорів.

Логістичні переваги підтверджуються розташуванням у радіусі 1 км всієї необхідної інфраструктури для комфортного проживання: школи, супермаркети, стадіон та поліклініка. Найближча залізнична станція знаходиться на відстані менше ніж 3 км, а для того, щоб дістатись автомобілем до міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» знадобиться трохи більше однієї години.

Ознайомитись з деталями даної інвестиційної пропозиції можна за посиланням.

Ще більше новин та корисних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.