Любимівська ТГ є прикладом активної громади з розвинутою і розгалуженою економікою. Потужна видобувна галузь разом з диверсифікованим сільським господарством формують близько 40% бюджету. Одними з основних пріоритетів створення комфортного середовища для проживання та дозвілля є розвиток спортивно-культурного напрямку, адже близько 80% мешканців ще не досягли 59-річного віку.

Для створення спортивно-культурного комплексу громада пропонує 1,45 га землі та двоповерхову будівлю площею 900 м2.

Проєктом передбачено будівництво сучасного стадіону на 350 місць зі штучним покриттям і освітленням. У будівлі комплексу заплановані роздягальні, душеві кімнати, тренажерний зал та зал ігрових видів спорту.

Орієнтовна вартість реалізації проєкту – 25 мільйонів гривень. На даний час виконано будівельні роботи на суму 2,77 мільйона гривень: замінено систему опалення, збудовано нову котельню, частину вікон замінено на металопластикові, підготовлена чаша футбольного поля та збудовано систему водопостачання і водовідведення.

На базі комплексу планується проведення різноманітних культурних заходів, етапів чемпіонатів з командних видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол тощо), тренувань професійних та аматорських команд, а також використання комплексу як тренувальної бази спортивних клубів самої громади (ДЮФК «Оріон»).

В результаті, громада і суміжні населені пункти отримають місце для проведення масштабних подій, а декілька десятків спортивних клубів зможуть тренуватись на професійному майданчику.

Всі деталі даної інвестиційної пропозиції доступні за посиланням.

Більше новин та корисних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.