Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство долучилося до ініціативи Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з підготовки матеріалів для створення інформаційної бази інвестиційних проектів в галузі альтернативної енергетики, які можуть бути презентовані потенційним інвесторам, у тому числі під час проведення відповідних міжнародних заходів. За результатами відбору буде сформовано регіональну базу інвестиційних проектів. Тому у разі Вашої заінтересованості, просимо Вас підготувати та надати матеріали стосовно перспективних інвестиційних проектів у вищезазначеній галузі. Термін подачі матеріалів до 13 травня 2016 року.

Під час визначення інвестиційних проектів необхідно врахувати наступне:

  • щодо суб’єкта господарювання, що має на меті реалізувати інвестиційний проект (підприємство приватного та комунального сектору економіки з досвідом роботи на ринку не менше 5 років або поручительство такого суб’єкту щодо новоствореного підприємства; власні інвестиції суб’єкта господарювання – не менше 20-30% від вартості проекту; пропорційність розподілу ризиків в рамках реалізації проекту);
  • щодо інвестиційного проекту (наявність бізнес-плану проекту; проект реалізується у сфері відновлюваної енергетики).

Матеріали необхідно надати в друкованому та електронному вигляді на адресу: info@dia.dp.ua у вигляді резюме українською та англійською (бажано) мовами згідно із формами, які Ви можете завантажити за посиланням:

Українською мовою:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O7y3vXXzbatD-OO1VqjSQY9Mc2x6xAyTEO29G0qaujE/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O7y3vXXzbatD-OO1VqjSQY9Mc2x6xAyTEO29G0qaujE/edit?usp=sharing

Англійською мовою:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lCPfKBoGec4bpzVsfBXCANIMWbgtvBX7seT0xWWoBmc/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jHhYxrYl0Ge_9uhqfJ7kjJNp20ScS8VXisYPEvXsrFo/edit?usp=sharing