Значну частку скляної промисловості України складає галузь листового скла, яке на цей час на 100% імпортується в Україну. За даними Державної служби статистики, у 2019 році імпорт дорівнював $93,1 млн.

Загалом, ринок листового скла активно зростає та формується внаслідок імпорту його видів, переважно, float-скла, що використовується у виробництві склопакетів віконних та фасадних систем, а також для подальшого перероблення та виробництва безпечного скла, автомобільного скла, різного роду декоративного скла тощо.

В Україні немає виробників float-скла, що своєю чергою надає можливості для започаткування бізнесу, а також імпортозаміщення шляхом розвитку вітчизняного виробництва і створення власних потужностей.

Місто Вільногірськ є одним з головних центрів скляної промисловості України завдяки наявності значних запасів кварцових пісків, що використовуються для виробництва скла на місцевих бюджетоутворювальних підприємствах (ТОВ «Вільногірське скло»).

Для створення виробництва float-скла у промисловій зоні міста пропонується земельний масив, що складається з 4 ділянок загальною площею понад 55 га.

Зазначена пропозиція має вигідну логістичну інфраструктуру — під’їзні дороги та залізничні шляхи знаходяться на відстані 200-300 метрів. Точки підключення необхідної інженерної інфраструктури також знаходяться поблизу ділянок.

Ознайомитись з пропозицією — Створення виробництва float-скла.   

Детальну інформацію про Вільногірську громаду, а також можливості доступні для інвесторів на її території можна отримати в Інвестиційному профілі ТГ.

Більше новин та корисного контенту від DIA ви можете знайти на сторінці у Facebook та у нашому Telegram каналі.