Інвентаризація земель, визначення детальних інвестиційних параметрів та потенційного профільного призначення дозволили Мирівській громаді сформувати 5 унікальних пропозицій. Вони підібрані з урахуванням вдалого географічного розташування та гарного логістичного сполучення громади з важливими населеними пунктами, такими як: Запоріжжя, Нікополь, Марганець, Томаківка.

Вартує уваги кожна площадка, так, земельна ділянка під річковий вантажно-пасажирський порт для прийому суден класу ріка-море, має:

  • під’їзну місцеву дорогу Т 0435 (з’єднання Н23 – 27,6 км, Р73 – 37,4 км);
  • вихід до р. Дніпро, на відстані 300 м;
  • площу 17 га (землі запасу, державної власності) з наявним кадастровим номером.

Дві пропозиції в межах залізничної станції «Мирова», що розташовані повз місцевих доріг, пропонуються для створення:

  • підприємства з переробки с/г продукції, виробництва та зберігання продуктів харчування.
    Земельний масив, загальною площею 17 га (цільове призначення: для обслуговування виробничих будівель і споруд у процесі господарської діяльності; належить до комунальної власності), з наявними кадастровими номерами та можливістю виїзду до національної автодороги Н23 – 1 км і залізничної лінії «Апостолове — Запоріжжя II» та до станції «Мирова» – 100 м.

Також пропонуються 1,3 га у промисловій зоні с. Зоря для здійснення ініціатив сільськогосподарського призначення та ставок Побут, площею 31 га, для реалізації проєкту у галузі індустрії відпочинку.

Території пріоритетного розвитку Мирівської громади є привабливим осередком для інвестування та можуть бути задіяні в інших бізнес-ідеях.

Запрошуємо ознайомитись з усіма пропозиціями громади на інвестиційній мапі регіону.