Васильківська громада запрошує потенційних інвесторів до співпраці

Фінансово стабільна Васильківська громада з якісною інфраструктурою, пропонує для реалізації бізнес-ініціатив понад 70 га вільних земель, з якими можна ознайомитись на інтерактивній мапі регіону. Представлені одні із найцікавіших пропозицій для вкладання інвестицій у наступних галузях економіки:

  • промисловість (3 земельні ділянки загальною площею 11 га, де раніше функціонували: завод будівельних матеріалів, очисні споруди колишнього консервного заводу і нафтобаза);
  • аграрний сектор (4 земельні ділянки – колишні господарські двори, площею понад 50 га, частина з яких раніше були зайняті насадженнями шовковиці);
  • житлове будівництво (на земельній ділянці у 1,5 га є недобудований багатоквартирний будинок).

Також, на території громади, для потенційних інвесторів є 4 комунальні об’єкти нерухомості площею від 89 до 1384 м² та елеваторно-складський комплекс загальною площею 18,89 га, що складається з 3 ділянок.

Основні принципи оренди землі, яку пропонує громада – це помірна орендна плата, можливість подальшого викупу, готовність власника земельних ділянок до реалізації спільних проєктів і ведення спільної діяльності.

Варто зазначити, що у Васильківській ОТГ є історії успіху щодо реалізації як іноземних, так і вітчизняних проєктів, а саме:

  • введена в експлуатацію міні-ГЕС, генерує 130 кВт на годину;
  • створено ТОВ «Перший кооперативний елеватор», потужністю 12 700 тонн, одночасного зберігання (завдяки партнерству та підтримці канадського «Проєкту розвитку зерносховищ і сільськогосподарських кооперативів в Україні»).

Більше інформації щодо зазначених об’єктів інвестування, можна знайти на інтерактивній мапі регіону та у «Інвестиційному профілі Васильківської ОТГ» за посиланням.

Земельний аналітик ─ Галина Савран, E-mail: savran.dia@gmail.com,  тел.:056 742 86 34