Запрошуємо долучитися до Міжнародного економічного форуму «DEF’2018»

Міжнародний економічний форум «Dnipro Economic Forum» (DEF’2018) пройде 15-16 листопада 2018 року в м. Дніпро. За два дні – понад 40 конференцій, дискусій, круглих столів та семінарів.

Місія DEF – побудувати ефективний діалог між бізнесом, державою та міжнародними партнерами, допомогти підприємцям України та Дніпропетровської області знайти необхідні знання, технології, кращі бізнес-практики, інновації у сфері управління та маркетингу.

В заході візьмуть участь близько 150 спікерів, які зосередять свою увагу на наступних ключових економічних темах, зокрема щодо основ сталого розвитку нашої держави, національної економічної доктрини України, національної та регіональної інвестиційної політики, інституційних реформ та модернізації державних інструментів, предметної орієнтованості у співпраці з бізнесом тощо. Також форум покликаний створити можливість для ознайомлення представників українських та іноземних ділових кіл з експортним та інвестиційним потенціалом Дніпропетровщини в ключових для економіки області сферах.

Ознайомитися з попередньою програмою заходу Ви можете за посиланням.

Для того щоб стати учасником Міжнародного економічного форуму, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Міжнародний економічний форум організовується Дніпропетровською обласною державною адміністрацією у партнерстві з Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA), Інноваційно-інвестиційним центром, Торгово-промисловою палатою України, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, Спілкою українських підприємців, Київською школою економіки, ІНТЕРПАЙП, ПриватБанк, ІТ Dnipro Community та ін.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на офіційнійному сайті та на сторінці Форуму у Facebook.

У разі будь-яких питань, звертайтесь +38 (056) 742 84 53; +38 (056) 732 49 93.