Розділ «Інвестиційні профілі ОТГ» продовжує демонстрацію потенціалу громад регіону. Сьогодні акцент на Зеленодольській міській об’єднаній територіальній громаді.

Бізнес території представлений переважно підприємствами енергетики, сільського господарства, торгівлі та послуг. Тут діють більше 110 суб‘єктів господарської діяльності. Ключовими гравцями є:

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізька ТЕС» ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» (2820 МВт) – це найбільша теплова електростанція в Дніпропетровській області та третя за потужністю ТЕС в Україні.

За місяць до ключових гравців території доєднається річковий перевантажувальний термінал ТОВ СП НІБУЛОН. Філія «Зеленодольська» стане найсучаснішим технологічним об’єктом у регіоні, забезпечивши робочими місцями близько 120 людей. Діяльність терміналу значно зменшить навантаження на автошляхи (на 12,5 тис. вантажівок щорічно) та скоротить витрати на транспортування агропродукції. Реалізація проєкту є складовою впровадження масштабної інвестиційної програми з відродження українських річок як транспортних артерій.

Своє майбутнє Зеленодольська об’єднана територіальна громада планує через розвиток виробництва:

  • зернових, технічних, овочевих культур;
  • м’ясо-молочної продукції;
  • продукції птахівництва, а також
  • розвиток сфери послуг та інфраструктури водного транспорту.

Громадою пропонується комплекс промислових споруд колишнього заводу з виробництва електроніки та радіодеталей для реалізації бізнесових ідей.

Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.