Із Дніпропетровщиною ознайомилися слухачі командно-штабного коледжу Академії оборони Великобританії

29 травня 2019 року до Дніпропетровської області з ознайомчим візитом завітала інтернаціональна група старших слухачів об’єднаного командно-штабного коледжу Академії оборони Великої Британії на чолі із Заступником Начальника Академії – Директором курсу, Комодором Королівських ВМС Гебером Акландом. Це офіцери із 12-ти країн, які практикуються у вивченні соціально-економічної та гуманітарної ситуацій в різних регіонах світу. В епіцентрі уваги іноземних військових опинилася і Дніпропетровщина.

Ключові особливості соціально-економічної ситуації регіону представила до уваги присутніх Анна Ковальчук, спеціаліст відділу маркетингу та комунікацій Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA), детально висвітливши інвестиційний клімат області, ринок праці, аналіз структури економіки, ключові та пріоритетні напрямки розвитку регіону, а також культурний потенціал Дніпропетровщини.

«Військова Академія оборони Великобританії об’єднує виші, що готують офіцерів та цивільних в інтересах як національних, так і іноземних збройних сил. Вони вчаться адекватно реагувати на виклики національній безпеці, стратегічним підходам при управлінні військовими ресурсами. На курсі – слухачі 59 країн британської співдружності, – розказав заступник начальника Академії – директор курсу, комодор Королівських ВМС Гебер Акланд. – Британія й надалі залишатиметься надійним союзником України».