KSG Agro за підсумками 2020 року відвантажив іноземним покупцям в країнах Африки та Азії 7,7 тис. т зерна та продуктів харчування, в той час, як у 2019 році загальний обсяг експорту не перевищував 5,3 тис. т.

Минулого року агрохолдинг поставив 3 тис. т пшеничного борошна та 172 т цукру в Лівію, 600 т ячменю в Оман і 4 тис. т кукурудзи в Малайзію. Товари були доставлені на умовах CFR, CIF Incoterms, в контейнерах. Обсяг експорту борошна збільшився у 2020 році, в порівнянні з 2019 роком, в 3,6 раза — з 800 до 3 тис. тонн. Поставки здійснювалися до Лівії.

Слід підкреслити, що основними покупцями продукції холдингу стали наступні компанії:

  • Alfaras Food Industries (м.Місурата, Лівія);
  • Bab Afriqiya (м.Місурата, Лівія);
  • Alwessam (м.Триполі, Лівія);
  • Omani National Livestock Development (м.Салала, Оман);
  • Dhofar Cattle Feed (м.Салала, Оман);
  • Hassadfood (м.Доха, Катар).

«За підсумками минулого року ми розширили свою присутність на експортних африканських та азійських ринках. В умовах карантину та кризи особливо гостро стоїть питання диверсифікації поставок та розширення асортименту продукції, що поставляється. Саме тому ми збільшили кількість експортних позицій й уклали контракти з перспективними компаніями-покупцями на африкансько-азіатських ринках», — розповідає Сергій Касьянов, голова ради директорів KSG Agro. За його словами, особливо важливо, що експорт зростає за рахунок продукції з високою доданою вартістю. Зокрема, мова йде про пшеничне борошно, поставки якого в порівнянні з 2019 роком збільшилися майже в 4 рази. 

Більше інформації про компанію KSG Agro у профілі Нивотрудівської громади за посиланням.

Джерело: www.agravery.com