Нідерланди є важливим торговельним хабом Північної та Західної Європи та за обсягами експорту та імпорту харчової продукції країна займає провідні позиції у світі.

Офісом з просування експорту було підготовлено огляд ринку харчової продукції Нідерландів, в якому представлено огляд економіки та споживачів, тенденції в торгівлі окремих груп товарів, тренди в смаках споживачів, ціноутворення на ринку, головні роздрібні мережі на ринку, а також тенденції на внутрішньому ринку з фокусом на фрукти, ягоди, кондитерську продукцію та зернові сніданки.

Що ж до Дніпропетровської області, то за 9 місяців 2020 року загальний експорт товарів склав $60,2 млн, водночас імпорт товарів до регіону становив $38,3 млн. Серед інших товарів у 2019 році з регіону до Нідерландів експортувались: жири та олії тваринного або рослинного походження, зернові культури, какао та продукти з нього, їстівні плоди та горіхи. Детальніше з динамікою зовнішньоторговельних відносин Дніпропетровської області та Нідерландів запрошуємо ознайомитись у модулі відкритих даних DIAGRAM за посиланням.