Тендерні можливості в країнах ЄС для представників ІТ компаній в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

На сьогодні є 79 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з ІТ-галуззю, а саме розробкою програмного забезпечення на замовлення. Найцікавіші оголошення, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

  • Постачання, впровадження та технічна підтримка нової інформаційної системи для повного управління порядком денним, що стосується класифікації вин та перевірки вмісту цукру у винограді у м.Брно (Чехія) для потреб державного відомства з нагляду за харчовими продуктами загальною сумою замовлення 192 066 євро. Заявки на участь приймаються до 2 листопада 2020 року.
  • Трирічний контракт на впровадження та підтримку веб-додатків з використанням таких технологій (платформ), як PHP (Laravel, Lumen, CodeIgniter), JavaScript (VueJS, jQuery, ExtJS), HTML / CSS (Sass) , MySQL, NoSQL (Redis), REST API у м.Бухарест (Румунія) для компанії зі сфери виробництва, транспортування та дистрибуції газу та опалення загальною сумою 1 320 000 євро. Дедлайн – 19 жовтня 2020 року.
  • Розробка ІТ-додатків для організації, яка надає послуги з досліджень та інновацій, консультацій, випробувань, навчання та сертифікації в будівельній галузі у м. Марн-ла- Валле (Франція) загальною сумою 350 000 євро. Заявки щодо участі потрібно надсилати до 19 жовтня 2020 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових питань просимо звертатися на скриньку export@epo.org.ua.