Українська соціальна академія запускає нову грантову програму розвитку малого та мікропідприємництва

Українська соціальна академія відкриває реєстрацію на грантовий конкурс для підтримки мікро- та малих підприємств (ММП) в Україні. Ініціатива має на меті підтримку проєктів, спрямованих на пожвавлення соціального та економічного життя в сільській місцевості з прямою вигодою для всього населення місцевих громад.

Мета проєкту

Грантова програма спрямована на зміцнення мікро- та малих український підприємств для надання підтримки бізнесу, створення нових робочих місць для внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення у приймаючих громадах задля зміцнення економіки на національному та місцевому рівнях.

Критерії відбору:

Заявки приймаються відповідно до однієї із двох категорій:

  1. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, які серйозно постраждали від воєнних дій (на момент подання проєктної заявки), на території, які контролюються Урядом України з метою відновлення свого функціонування, враховуючи нові потреби ринку.
  2. Підтримка бізнесу, власником якого є представник соціально-вразливих груп населення або бізнесу, де працевлаштованим є принаймні 30% осіб-представників таких соціально-вразливих груп як: особи з інвалідністю, сім’ї із понад трьома неповнолітніми дітьми, одинокі батьки, ветерани АТО (необхідно надати відповідну довідку разом з заявкою).

Напрями діяльності для грантової підтримки

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного відродження за наступними напрямами підприємницької діяльності:

  • Продовольча безпека (виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля)
  • Безпека сільського господарства (придбання палива, добрив, насіння, пестицидів, обладнання тощо)
  • Медична безпека та охорона здоров’я (придбання ліків, медичних товарів, надання соціально-психологічної підтримки (для дітей, літніх людей, ВПО тощо)
  • Безпека транспорту та логістики (зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків тощо).

Як взяти участь?

Детальніші умови надання гранту, вимоги до аплікантів та сфери використання грантових коштів зазначені в аплікаційній формі за посиланням.

Джерело: www.business.diia.gov.ua