Українські виробники плодоовочевої продукції продовжують нарощувати потужності для зберігання вирощених овочів, фруктів і ягід.

Як пише компанія «Інсолар-холод», постачальник рішень для зберігання і заморозки аграрної продукції, на своїй сторінці в мережі Facebook, в березні 2020 року до них звернулися представники ТОВ «Придніпровський» (Дніпропетровська область, Україна) із запитом на створення проєкту і будівництво сховища для яблук.

У компанії відзначають, що це не перший досвід співпраці: раніше, у 2007 і 2011 роках фахівцями «Інсолар-холод» вже були спроєктовані та побудовані сховища з регульованим газовим середовищем (РГС) для ТОВ «Придніпровський». Загальний обсяг побудованих сховищ становить 5170 тонн.

У цьому сезоні – у вересні 2020 року – «Інсолар-холод» успішно здав в експлуатацію нове сховище для ТОВ «Придніпровський», об’ємом 2816 тонн.

Холодильні камери в даному сховищі оснащені системою охолодження і вентиляції. Так само встановлені компресорні станції RMC на базі компресорів Bitzer, конденсатори Thermofin GmbH і повітроохолоджувачі спеціальної «фруктової» серії так само фірми Thermofin.

 

В Каталозі інвестиційних проєктів представлено інвестиційний проєкт фермерського господарства «Відродження»: комплекс зі зберігання плодо-овочевої продукції та її сортування що передбачає будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем, призначеного для високоякісного зберігання фруктів та овочів з подальшими сортуванням та пакуванням. Загальна місткість комплексу становитиме 5 тис. тонн.