Дніпропетровське інвестиційне агентство відвідала заступник Офісу із залучення інвестицій

15 серпня 2017 року в рамках перебування у складі урядової делегації, заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій Уляна Хром’як провела робочі зустрічі із заступником голови обласної ради Володимиром Тюріним та колективом Дніпропетровського інвестиційного Агентства. Також на зустріч було запрошено керівників компаній «Южмашавіа» та «Елвас», проекти яких знаходяться на супроводі у DIA.
На зустрічі було презентовано інвестиційний паспорт Дніпропетровської області, інвестиційні проекти та пропозиції, а також обговорено проблемні питання у роботі з інвесторами та подальші шляхи співробітництва DIA з Офісом із залучення та підтримки інвестицій.
Пані Уляна зауважила, що DIA обрало правильний вектор розвитку, але тепер основною задачею DIA як інстумента із залучення інвестицій є підкреслити унікальність регіону у пріоритетних напрямах розвитку, щоб гідно конкурувати як на внутрішньому так і на міжнародному ринках. Крім того, важливим є розвиток тих галузей промисловості, які створюють найвищу додану вартість.
«Важливим для залучення інвестицій не тільки у Дніпропетровську область, а й в інші області України є розвиток інфраструктурних проектів. Наразі більшість компаній Дніпропетровської області переорієнтували свої ринки та готові виходити на ринок ЄС, але для цього потрібна дієва та ефективна робота як органів місцевого самоврядування так і органів влади на центральному рівні. Зі свого боку ми готові співпрацювати у цьому напрямі та докладати зусиль для розвитку регіону», – підкреслив заступник голови обласної ради Володимир Тюрін.
«DIA сформувало пакет інвестиційних проектів та пропозицій, в основному це проекти у пріоритетних сферах, таких як: альтернативна енергетика, інфраструктура, сільське господарство, інновації, екологія. Серед них є й проекти, які можна по праву вважати унікальними. Наприклад, проект з нанесення полімерів на оцинковану сталь та алюміній. На даний час в Україні не існує сучасного виробника, а 100% такої продукції імпортується з інших країн. Ще одним унікальним проектом є створення авіаційно-вантажного хабу, що дозволить збільшити транзитні вантажопотоки через Дніпровські повітряні ворота та зробити Дніпропетровщину майданчиком для успішного розвитку бізнесу», – сказала директор DIA Валентина Затишня

к.